MOST POPULAR

Shtetet e Bashkuara nuk janë një demokraci e realizuar

Javët e kaluar qiejt e Shteteve të Bashkuara janë ndezur fishekzjarre që festonin traditën e lirisë e të demokracisë së vendit me rastin e...

TECH

Shtetet e Bashkuara nuk janë një demokraci e realizuar

Javët e kaluar qiejt e Shteteve të Bashkuara janë ndezur fishekzjarre që festonin traditën e lirisë e të demokracisë së vendit me rastin e...

NATO përballë Kinës dhe Rusisë

Çfarë fshihet përpara infowar në Ballkan Një luftë e nëndheshme, e heshtur po bëhet në Ballkan. Jo me armë, por me goditje fake news, dizinformimesh...

Papesha Zan

Kriza karaibike

LIFE

DESIGN

0FansLike
69,211FollowersFollow
32,600SubscribersSubscribe

LATEST VIDEOS

TECH POPULAR

TRAVEL

50 pyetje për Paolo Maldini

"Shpesh kam menduar se Arrigo Sacchi ishte i çmendur dhe një çikë e mendoj edhe tani, por pa të nuk do të kishte ndodhur...

LEAVE A REPLY